Michiel Chevalier
plaatst dit op december 22, 2010 00:27
Ga naar het tabblad Instellingen en klik op Producten onder het kopje Facturering.
U ziet hier een overzicht van producten die op dit moment gebruikt kunnen worden, klik op Product toevoegen om meer producten te gebruiken.
U kunt vervolgens hier een nieuw product toevoegen of wijzigen. Bij Counter vindt u een lijst met mogelijke producten, vervolgens geeft u een code op en een omschrijving. Daarna klikt u op Opslaan.
Ga terug naar het tabblad Instellingen en klik op Servicelevel beheer.
Om een nieuw servicelevel toe te voegen klikt u op Nieuw servicelevel toevoegen.
Vul een naam in voor het nieuwe servicelevel en klik op Opslaan.
U kunt op twee manieren de prijzen van de producten per servicelevel aanpassen. Door op het tabblad producten te klikken en het juiste level te selecteren (1) of door op Producten bewerken te klikken achter de naam van het servicelevel (2).
Klik op Producten kiezen om te kiezen welke producten u wilt gebruiken voor dit servicelevel.
Selecteer de producten die u wilt gebruiken en klik op Opslaan.
U kunt een prijs toevoegen (op deze plaats kunt u de prijzen later ook wijzigen op dezelfde manier) door de klikken onder Prijs achter het product.
Let op: U kunt de prijs ook wijzigen voor een aparte debiteur, dit wordt later uitgelegd)
Vul de juiste prijs in die u rekent voor het product, bijvoorbeeld voor de verwerking van de Loonaangifte. Klik op Opslaan.
1. Ga naar het tabblad Explorer.
2. Klik op Service Level onder het kopje Informatie.
Klik op Nieuw Service Level voor het toevoegen van een servicelevel.
Kies het servicelevel dat u wilt toevoegen aan de debiteur, geef een begindatum contract en klik op Opslaan.
Het is ook mogelijk om een Service level te koppelen aan een bestaande debiteur. Deze functionaliteit zorgt ervoor dat er één factuur kan worden opgesteld voor meerdere debiteuren.
U kunt hier de prijs wijzigen op debiteurniveau, dit doet u weer door erop te klikken. Deze prijs voor het product rekent u dan enkel voor deze debiteur.
Let op: U wijzigt de prijs alleen voor deze debiteur, de prijs voor het servicelevel blijft wat u eerder heeft ingevoerd.
1. Ga naar het tabblad Start.
2. Klik op Facturen.
Klik op Nieuwe snapshot om een snapshot te maken voor uw factuur.
Selecteer de juiste gegevens en klik op Create.
Klik op Details achter de zojuist gemaakte snapshot.
Hier ziet u de details van de snapshot voor de factuur.
1. Hier kunt u de debiteur en de weergave selecteren.
2. Hier ziet u nogmaals de kosten die u rekent en hoeveel gebruik er is gemaakt van de producten, dit ziet u per periode.
3. Hier ziet u de totale kosten per periode.
4. Hier ziet u de totale kosten per jaar tot nu toe.
5. U kunt deze gegevens exporteren naar uw boekhoudpakket of naar excel.