Onderbroken automatische acties in de workflow (TWK en pre run)

Wanneer je de automatische workflow gebruikt, kan deze workflow onderbroken worden. Dit gebeurt wanneer er TWK-correctie wordt gedraaid of wanneer er een error in een actie zit. Wanneer de workflow periode wordt onderbroken, dien je handmatig de volgende acties uit te voeren in die periode. De periode daarna worden wel weer alle acties automatisch verwerkt.

Wanneer er een pre run wordt gedraaid zal na deze pre run de workflow gewoon vervolgen. Op het moment dat de 'normale' run wordt gedraaid om de periode af te sluiten zal de workflow worden onderbroken; de vervolgacties moeten dan handmatig worden uitgevoerd.

Wanneer je een signaal laat verzenden wanneer er een error is, weet u altijd wanneer deze handmatig acties uitgevoerd dienen te worden. Dit is namelijk in het geval dat je een TWK verwerkt en wanneer je het error signaal ontvangt.

 

Opmerkingen