Update NL 09-02-2022

Zojuist is de update van 09-02-2022 afgerond.

Verbetering

Signalen efficiënter en stabieler

Er zijn meerdere verbeteringen aangebracht met betrekking tot de prestaties van het genereren en verzenden van signalen. Nu worden ze allemaal vóór werktijd verzonden. Het proces is ook opnieuw ontworpen, zodat pauzeren en herstarten mogelijk is zonder dubbele signalen te veroorzaken.

Opgeloste bugs

Zoekbalk verdwijnt bij toevoegen vast looncomponent

Nu blijft de zoekbalk weer zichtbaar nadat een vast looncomponent wordt toegevoegd, zodat naar andere looncomponenten gezocht kan worden.

Auto van de zaak: CO2-uitstoot niet automatisch gevuld

Nu wordt de CO2-uitstoot wel automatisch opgehaald en ingevuld.

Ufo-premieloon niet opgenomen in loonaangifte 2022

Het UFO-premieloon stond niet in de loonaangifte 2022; dit gebeurt nu wel. Als de UFO-premie berekend wordt dan wordt ook het UFO-premieloon ingevuld in de loonaangifte.

Verzamelloonstaat toont onjuiste waarden

Onderstaande salarisdocumenten bevatten na het draaien van een correctierun nu de correcte AOF / WKO (WAO / WIA).

  • Verzamelloonstaat
  • Verzamelloonstaat cumulatief
  • Verzamelloonstaat cumulatief (Jaarwerk)

Afdelingen met identieke namen

Het is niet meer mogelijk om afdelingen met dezelfde naam aan te maken.

Inloggen Community rechtstreeks vanuit Nmbrs werkt niet goed

Dit is opgelost.

Opmerkingen