Welke pensioenexport moet ik instellen?

In dit artikel wordt uitgelegd hoe je erachter komt welk pensioenexportformaat ingesteld moet worden en hoe je dit kunt doen.

Selecteer branche

(Niet nodig als bij het bedrijf al de juiste branche actief is.)

1. Ga in periode 1 (of beginperiode bedrijf) naar bedrijfsniveau => Instellingen => Salarisinstellingen => Branche => Bewerken:

2. Selecteer een branche in het uitklapmenu en klik op Opslaan.

3. Draai een run. 

Achterhaal het juiste pensioenexportformaat

Dit artikel geeft een overzicht van alle (groepen van) Nmbrs-systeembranches. Klik op de naam van de geselecteerde branche of de naam van de groep waartoe je branche behoort (bijv. 'Bouw & Afbouw') om naar de informatiepagina voor deze branche(s) te gaan. Op die pagina wordt onder het kopje 'Pensioenexport' beschreven welk exportformaat voor deze branche(s) geldt. Via de link ga je naar de pagina met informatie over de betreffende pensioenexportinstelling.

Voor bijv. 'Bouw & Afbouw' is dat 'APG Bouw'. Dat artikel geeft instructies voor zowel APG (Bouw) als APG (Schoonmaak), dus let erop dat je de juiste instelling selecteert.

Stel pensioenexport in

1. Ga naar bedrijfsniveau => Salaris instellingen => Pensioen Exportinstellingen:

2. Klik op het '+' teken om de pensioenexportinstelling aan te maken. Specifieke informatie over bedrijfs- en/of medewerkersinstellingen is na te lezen op de informatiepagina over het gekozen exportformaat.

Let op: mogelijk is het na aanmaken van de pensioenexportinstelling nog niet mogelijk om het bestand te verzenden, of wordt het envelopje niet getoond. Dit artikel biedt in dat geval meer informatie. 

Opmerkingen