Update naar SIVI 2022 voor ArboNed & HumanCapitalCare

Zojuist hebben wij klanten die een ArboNed- of HumanCapitalCare-integratie gebruiken, overgezet naar de nieuwste standaard: SIVI 2022. Bij het configureren van de integratie is het niet meer mogelijk om de eerdere versies (2006 en 2017) te selecteren. 

Bericht niet verzonden: "There is an error in XML document (1,45)"

Indien je een bericht voor 02/07/2024 - 18:45u hebt aangemaakt en deze na 02/07/2024 - 18:45u verstuurd, dan zal dit bericht als foutief aangemerkt worden met de volgende melding: "There is an error in XML document (1,45)". Verwijder het bericht en maak deze opnieuw aan.

 

Belangrijke veranderingen:

  • Gegevensoverdracht tijdens verzuim: In tegenstelling tot versie 2006 worden gegevens alleen bij daadwerkelijk verzuim naar de arbodienst verzonden. Hierdoor worden er geen algemene medewerkersberichten meer verzonden.
  • Nieuw verplicht element: elke verzuimzaak moet nu een contactpersoon voor verzuim bevatten met een e-mailadres en/of telefoonnummer. Standaard wijzen wij de leidinggevende van de medewerker aan als contactpersoon, tenzij er een casemanager aan de verzuimcasus is toegevoegd.
  • Voor medewerkers zonder leidinggevende of casemanager: bij het aanmaken of bijwerken van een verzuimdossier verschijnt er een waarschuwing als er geen contactpersoon voor verzuim aanwezig is.

Opmerkingen