Naar aanleiding van een wens op de community hebben wij een nieuwe taak ontwikkeld voor in de HR Workflow. Middels de taak 'Document opvragen taak' kun je een of meerdere documenten opvragen bij de medewerker.
Via de HR Workflow Instellingen is het mogelijk om een nieuwe HR Workflow aan te maken of een systeem HR Workflow te kopiëren. In de HR Workflow is het dan mogelijk om de taak beschikbaar te maken via de button Add Task -> Document opvragen taak.
Zodra de taak beschikbaar is, kun je het documenttype en de gewenste documentmap selecteren. Met de knop ‘+ document’ kun je meerdere documenten opvragen. Vraag je meerdere documenten op? Dan is de medewerker verplicht om alle gevraagde documenten te uploaden. Het is voor de medewerker niet mogelijk om één of meerdere documenten over te slaan.
Let op; Deze taak is enkel te gebruiken met een medewerker login en sollicitant/toekomstig medewerkerlogin. Het is van belang dat de rechten 'mijn gegevens' en 'mijn documenten' op schrijven staat in de user template.
Opmerkingen